Krem ditor trëndafili, 30ml
Krem ditor trëndafili, 30ml

Krem ditor trëndafili, 30ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €25,90 Zbritje

Një klasik i vërtetë dhe pjesa kryesore e gamës Dr. Hauschka, Kremi ditor i trëndafilit kap forcën dhe butësinë e trëndafilit për të ushqyer dhe mbrojtur lëkurën normale, të thatë dhe të ndjeshme. Qetëson lëkurën dhe minimizon shfaqjen e skuqjes, acarimit dhe kuperozës.
Formulimi i pasur dhe luksoz harmonizon vajin dhe lagështinë duke udhëhequr butësisht lëkurën në një gjendje rehatie, ekuilibri dhe shkëlqimi.
Formulimi: Ekstraktet e çmuara të petaleve të trëndafilave dhe ijëve të trëndafilave të egër ushqejnë dhe ekuilibrojnë lëkurën. Gjalpi shea, dylli i petaleve të trëndafilit dhe vaji i avokados mbrojnë dhe ndihmojnë në ruajtjen e lagështisë. Ekstraktet e mëllaga e bardhë dhe kantarjoni qetësojnë skuqjen, hidratojnë dhe fortifikojnë.
Gjendja e lëkurës: Për lëkurë normale, të thatë dhe të ndjeshme.
Fitues i Çmimit 2016 Glamour Beauty Award për Hidratuesin më të Mirë Natyror!