Granola boost, 250g

Granola boost, 250g

Biotona

Çmimi i zakonshëm €9,80 Zbritje

Shkoni për ndryshime më të mëdha në mëngjesin tuaj. Kapërceni tërshërën tradicionale dhe zbuloni në vend të kësaj këtë granola krokante, pa gluten dhe lehtësisht të tretshme të bazuar në hikërror të aktivizuar. E mbushur me përbërës natyralë të zgjedhur me kujdes që do të befasojnë shijet tuaja, herë pas here. Ky Power Granola Boost është gjithashtu ideal si një rostiçeri e pasur me energji para stërvitjes ose si një rostiçeri e ekuilibruar me vitalitet të lartë gjatë një dite të ngarkuar.

Arra  •  Kakao  •  Maca  •   Manaferrat e kuq  •   Panxhar

PËRDORIMI
E shijshme për mëngjes me pak qumësht (perime), kos dhe/ose fruta të freskëta ose si një rostiçeri e lehtë për t'u tretur para aktivitetit sportiv ose gjatë një dite të ngarkuar.