Golden Balm, 50ml

Golden Balm, 50ml

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €9,90 Zbritje

Rinon, mbronë dhe ushqen lëkurën e thatë dhe të dehidratuar.

Dr. Pasha Golden Balm është një balsam luksoz i pazëvendësueshëm për mbrojtjen dhe ushqyerjen e lëkurës së thatë, të dehidratuar dhe të lodhur. Mund të përdoret në fytyrë dhe trup. Është një burim natyror i vitaminave A, E dhe acidit linoleik, që ndihmojnë në ngadalësimin e plakjes. E përshtatshme për lëkurën e ndjeshme. Përmbanë yndyrna bimore të cilat ndihmojnë në rigjenerimin e qelizave të lëkurës, qarkullim të gjakut dhe shërim.

Nuk përmbanë përbërës sintetik, ngjyra apo aromatiues.

Përdorimi: Merrni një sasi nga produkti, vendoseni në gishta apo shuplakë të dorës derisa të krijohet një masë më e butë, pastaj aplikojeni në fytyrë ose trup.