Fasule e kuqe BIO, 500g

Fasule e kuqe BIO, 500g

OLA BIO

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

Fasulet e kuqe të çdo forme dhe madhësie janë një burim i rëndësishëm i hekurit, magnezit, fosforit, kaliumit dhe tiaminës.

Nuk përmbajnë pothuajse asnjë yndyrë, kanë pak kalori dhe për shkak të fibrave që përmbajnë largojnë shpejt toksinat nga trupi.

Ato u jepen pacientëve me kapsllëk dhe të moshuarve.