Deodorant për burra balm Invisible, 50ml

Deodorant për burra balm Invisible, 50ml

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €6,30 Zbritje

Deo balm Invisible është një deodorant 100% natyral i bazuar në ekstraktin e gjetheve hamamelis dhe Buckthorn të Detit, i pasuruar me Oksid zinku dhe Kaolin të cilat ofrojnë kujdes dhe mbrojtje aktive, duke neutralizuar përveç kësaj aromën e pakëndshme.

Kënaquni me përzierjen e përsosur dhe freskuese të bergamotave dhe të pepermintit, të ekuilibruara me livandë dhe vanilje të ngrohtë.

Ajo është e butë në lëkurë, përthithet shpejtë, nuk lë njollë të bardhë në garderobë dhe siguron mbrojtje për një kohë të gjatë.

Përbërësit: Ujë, Gjalp shea, Hidrolate zgjebe shtrigash, Vaj bajameje, Poliglyceryl-6 Stearate, Polyglyceryl-6 Behenate, Oksid zinku, Glycerin, Ekstrakt i zgjebeve të shtrigave, Argjilë e bardhë, Alkool cetearyl, Acid citrik, Benzyl Alkool, Acid Dehydroacetic, Glyceryl Caprylate, Acid Benzoic Propanediol, Acid sorbic, Ekstrakt CO2 i buckthornit të detit, Vaj thelbësor Bergamot, Vaj thelbësor Mente, Vaj thelbësor Lavande, ekstrakt vanilje, gomë Xanthan