Sapun nga lulëkuqe dhe kanella, 100g

Sapun nga lulëkuqe dhe kanella, 100g

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €5,40 Zbritje

Vaji esencial i kanellës dhe farave të opiumit stimulon qarkullimin e gjakut dhe ndihmon në largimin e qelizave të vdekura. Sapuni rekomandohet veçanërisht tek lëkura problematike e adoleshentëve. Ideal për masazhim të përditshëm të fytyrës dhe trupit. Pas një skuqjeje të lehtë, lëkura bëhet më e butë dhe më e lëmuar. Poashtu ka efekt anticelulit.

Përdorimi: Rekomandohet të përdoret 2 herë në ditë, në mëngjes dhe mbrëmje. Masazhojeni sapunin butësisht në lëkurë dhe pastaj shpërlajeni me ujë. Përdorimi i rregulltë i sapunit gjatë dushit dhe pastrimi i përditshëm i fytyrës, rigjallërojnë dhe ushqejnë lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe të hidratuar.