Çokollatë White Vanilla, 80g

Çokollatë White Vanilla, 80g

iChoc

Çmimi i zakonshëm €2,90 Zbritje

Me erëzën më të mirë dhe çokollatën me pijen më të butë të orizit, përjetoni lehtësinë e qenies. Pa aromatizues artificialë, vetëm 100% vanilje e vërtetë bourbon – një ëndërr vegane me çokollatë e realizuar!

Përbërësit: gjalpë kakao*° 37%, sheqer kallami i papërpunuar*, shurup orizi pluhur*, arra tigri (të bluara)*, kripë, ekstrakt i vaniljes bourbon*, pod i vaniljes bourbon* (i bluar)

*nga bujqësia organike
°Certifikuar nga Aleanca e Rainforest