Çokollatë Savory, 60g

Çokollatë Savory, 60g

Benjamissimo

Çmimi i zakonshëm €3,50 Zbritje

Benjamissimo na sjell çokollata të shijshme dhe të veçanta Happy Edition. Ëmbëlsohuni me këtë çokollatë kremoze, organike, të përshtatshme edhe për veganët. Do të kënaqeni me kombinimin e gjalpit kakao dhe kremës së arrës së kokosit me aromë freskuese të këndshme. Savory është një erëz me një shije pak pikante të ngjashme me trumzë, është e popullarizuar në mesin e veganëve dhe në këtë kombinim të shijshëm do të bëhet edhe më popullor.