Çokollatë me fara pikante, 60g

Çokollatë me fara pikante, 60g

Benjamissimo

Çmimi i zakonshëm €3,50 Zbritje

Benjamissimo na sjell çokollata të shijshme dhe të veçanta Happy Edition. Ëmbëlsohuni me këtë çokollatë kremoze, organike, të përshtatshme edhe për veganët. Do të kënaqeni me kombinimin e gjalpit kakao dhe kremës së arrës së kokosit me një shije freskuese pikante.