Çokollatë me bajame dhe portokall, 80g

Çokollatë me bajame dhe portokall, 80g

iChoc

Çmimi i zakonshëm €2,90 Zbritje

Bajamet e pjekura krokante përqafojnë copa frutash portokalli në një shtrat komod me çokollatë me pije orizi.

Përbërësit: sheqer kallami i papërpunuar*, gjalpë kakao*°, masë kakao*°, shurup orizi pluhur* 13%, bajame, të copëtuara* 4%, portokall i grimcuar* 3%, pastë lajthie*, vaj esencial portokalli*, ekstrakt vanilje burbon*

Lëndët e ngurta të kakaos: minimumi 40%.
*nga bujqësia organike
°Certifikuar nga Aleanca e Rainforest