Çokollatë Dark & Creamy, 35g

Çokollatë Dark & Creamy, 35g

Vivani

Çmimi i zakonshëm €1,70 Zbritje

Një rostiçeri kremoze dhe e butë për adhuruesit e çokollatës së zezë. Bërë nga kakao domenikane dhe me një strukturë jashtëzakonisht kremoze, falë një shtese delikate të vajit të ullirit.

Përbërës: masë kakao*° 42 %, sheqer kallami i papërpunuar*, gjalpë kakao*°, vaj ulliri* 2 %.

Lëndët e ngurta të kakaos: 61%
Mund të përmbajë përbërës të arrave, qumështit dhe glutenit
*nga bujqësia organike
°Certifikuar nga Aleanca e Rainforest
DE-ÖKO-013