Çokollatë Creamy Caramel, 40g

Çokollatë Creamy Caramel, 40g

Vivani

Çmimi i zakonshëm €1,70 Zbritje

Çokollata më e mirë me qumësht me një bërthamë karamel të mrekullueshëm kremoz. Një majë kripë deti e bën këtë kënaqësi të vogël të plotë.

Përbërës: Sheqer kallami i papërpunuar*, gjalpë kakao*°, krem karamel* 19 % (sheqer kallami i papërpunuar*, shurup glukoze*, gjalpë*, krem*, kripë deti, karamelsirup*, ekstrakt i vaniljes burbon*), qumësht pluhur i plotë*, masë kakao *°, krem pluhur*, pluhur qumështi i skremuar*, emulsifikues: lecitina* (luledielli*), ekstrakt i vaniljes burbon*

Lëndët e ngurta të kakaos: minimumi 33%.
Lëndët e ngurta të qumështit: 20 %
Mund të përmbajë përbërës të arrave dhe glutenit.
* nga bujqësia organike
°Certifikuar nga Aleanca e Rainforest
DE-ÖKO-013