Çokollatë Black Cherry, 35g

Çokollatë Black Cherry, 35g

Vivani

Çmimi i zakonshëm €1,70 Zbritje

E thartë, me fruta, aromatike. Copat delikate me lëng, por krokante të vishnjës, gjejnë një kontrast të përsosur në kakaon intensive organike nga Republika Domenikane. Një duet që tërheq të gjitha shqisat.

Përbërës: masë kakao*°, sheqer kallami i papërpunuar*, gjalpë kakao*°, qershi të thartë* 3,5 % (pure vishnje*, koncentrat pure molle*, koncentrat lëngu vishnje*, koncentrat lëng limoni*)

Lëndët e ngurta të kakaos: minimumi 62%.
Mund të përmbajë përbërës të arrave, qumështit dhe glutenit.
* nga bujqësia organike
°Certifikuar nga Aleanca e Rainforest
DE-ÖKO-013