Çips organik nga misri me kripë, pa gluten, 100g

Çips organik nga misri me kripë, pa gluten, 100g

Fiorentini

Çmimi i zakonshëm €1,70 Zbritje

MINI ÇIPS NGA MISRI ME KRIPË DETI nga bujqësia organike.

Përbërësit:

  • misër 89%,
  • vajra bimore (luledielli dhe misër)
  • kripë deti 1%.

✓ Mund të përmbajë qumësht soje

✓ Pa gluten