CholeControl, 20 qese

CholeControl, 20 qese

Physalis

Çmimi i zakonshëm €5,20 Zbritje

  • Murrizi kontribuon në shëndetin e enëve të gjakut
  • Gjemb gomari kontribuon në funksionimin efektiv të mëlçisë

Përshkrimi
Infuzion bimor bimor

Për shumë njerëz kolesteroli është një shqetësim i përditshëm. Infuzion bimor i Physalis CholeControl përmban gjembgomarin dhe kurkumën, të cilat ndihmojnë në funksionimin efektiv të mëlçisë dhe metabolizmit të yndyrës. Xhenxhefili dhe menta mbështesin funksionin e zorrëve, ndërsa murrizi ndihmon në sigurimin e enëve të gjakut të shëndetshme. I butë, me aromë të këndshme.

Një peshë e shëndetshme trupore, një dietë e ekuilibruar dhe ushtrime të mjaftueshme kontribuojnë në kolesterolin e mirë.

Përmban sasi të papërfillshme yndyre, yndyrna të ngopura, karbohidrate, sheqer, proteina, kripë për 100 g infuzion të përgatitur.

PËRMBAJTJA
20 qese bio

PËRDORIMI
Fusni një qese për 5 minuta në ujë të valuar. Deri në 3 gota në ditë.