Choco Bites Bio, 150g

Choco Bites Bio, 150g

OLA BIO

Çmimi i zakonshëm €2,90 Zbritje

Vaferat krokante të mbushura me krem çokollate, erdhën për të kënaqur të rinj dhe të vjetër! Këto kafshatë të shijshme janë organike, pa vaj palme, me pak kripë dhe një burim i pasur fibrash. Me këmbëngulje dhe përpjekje, ne ju ofrojmë këtë rostiçeri të shijshme dhe të këndshme në një paketim të mrekullueshëm praktik që ofron siguri për produktin dhe e mban atë krokant nga i pari tek i fundit.

Mund t'i kombinoni me pijen bimore të zgjedhjes suaj, me mëngjesin tuaj, të thjeshta ose si të dëshironi!

Propozimi ynë:
Vendosini kafshatat në frigorifer dhe shijojeni!