Çaj jeshil me xhenxhifil dhe limon (20 qese) 40g

Çaj jeshil me xhenxhifil dhe limon (20 qese) 40g

Lebensbaum

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

Një kombinim freskues i limonit organik dhe xhenxhefilit do të ngrohë trupin tuaj nga brenda dhe jashtë. Përzierja e përfunduar është veçanërisht e dobishme kur nuk keni kohë të grini xhenxhefilin dhe të shtrydhni limonin për çajin tuaj të preferuar. I ftohur dhe me shtimin e akullit, ai do të shërbejë si një çaj i ftohtë freskues gjatë verës dhe do t'ju ngrohë dhe zgjojë gjatë dimrit.

Sasia neto: 40 g (2 g x 20).

Mënyra e përgatitjes: hidhni një qese çaji me 200 ml ujë të valë dhe lëreni të qëndrojë në një filxhan të mbuluar për 7-10 minuta.