Çaj Women's Tea
Çaj Women's Tea

Çaj Women's Tea

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,20 Zbritje

Produkt nga Kroacia, me Çertifikatë Organike nga Unioni Evropian.

I përgatitur nga xhenxhefili, lëvorja e portokallit dhe rrënja anxhelika, çaji ka një shije dhe aromë të parezistueshme. Prania e xhenxhefilit e bën të jetë i preferueshëm për konsumim për të ndihmuar tretjen. Për përgatitjen më të mirë të çajit, vlojeni ujin dhe pastaj ftoheni në 80°C (rreth 10 min) dhe çajin. Le të qëndrojë për 2-3 minuta, butësisht shtrydhni qesen për lirimin e përbërësve aktivë në ujë.

Vendi i origjinës: GJERMANIA