Çaj Turmeric Orange

Çaj Turmeric Orange

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

Lëreni diellin të shkëlqejë brenda jush, atëherë ai do të shkëlqejë mbi jetën tuaj! Shafrani i Indisë forcuese, portokalli me fruta të butë dhe vanilja e butë e shijshme kombinohen në këtë çaj për t'ju dhënë kënaqësi të veçantë: çaji është shkëlqyeshëm i artë në filxhan dhe ju kënaq me aromën e tij të ëmbël dhe pikante, duke e rrumbullakosur përvojën me aromën e tij unike të mrekullueshme. Kjo është pasuri e vërtetë.

Provoni portokallin YOGI TEA® Shafran i Indisë ose i pastër ose pak i ëmbëlsuar dhe me pak qumësht ose një alternativë qumështi vegan.

Çaji për të gjithë ata që e shijojnë me zemër.