Çaj Men's Tea

Çaj Men's Tea

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

E fortë por e ëmbël. Një profil i ashpër, por me një anë të butë. Plot karakter - por jo imponues. Ideali jorealist i njeriut modern? mos u shqetësoni! Ne thjesht po përshkruajmë atë që e bën çajin tonë për burra kaq të papërmbajtshëm. Kjo falë një përzierjeje barishtesh dhe erëzash të pjekura, xhensen, djegës dhe topuz. Një frymëzim për anën mashkullore tek të gjithë ne!

Çaji për të gjithë me forcë karakteri.

Një përzierje çaji që është krijuar posaçërisht për momentet tuaja të veçanta të relaksimit dhe krijimtarisë. Gjeni këndin tuaj dhe shijoni këtë përzierje të shijshme të çajit aromatik me xhenxhefil, kardamom, jamball, carob, kanellë, çikore dhe bimë të tjera aromatike.

Metoda e përgatitjes: për përgatitjen më të mirë të çajit, hidhni një qese çaj me ujë të zier. Lëreni të qëndrojë për rreth 4 deri në 6 minuta (ose më gjatë për një aromë më të fortë) dhe shtrydhni butësisht qesen për të lëshuar përbërësit aktivë në ujë.