Çaj nga finoku (kopër), anis dhe kim, 50g

Çaj nga finoku (kopër), anis dhe kim, 50g

Lebensbaum

Çmimi i zakonshëm €3,90 Zbritje

Një përzierje e shijshme e çajit me një shije të butë që ka një efekt të dobishëm dhe qetësues. Finok (kopër) aromatike dhe kim të kombinuar me anise të ëmbël janë një kombinim i parezistueshëm që është i dashur nga të rinjtë dhe të moshuarit. Sasia neto: 50 g (20 x 2.5 g). Mënyra e përgatitjes: hidhni një qese me 2-3 dcl ujë të vluar dhe lëreni të qëndrojë për 7-10 minuta.