Çaj nga farat e kungullit

Çaj nga farat e kungullit

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

YOGI TEA® Pumpkin Chai bashkon të gjithë bukurinë plot ngjyra të vjeshtës në një filxhan çaj.

Erëzat tipike çaji janë rafinuar me portokallin me fruta dhe shijen e butë të kungujve. Një çaj klasik me një kthesë të veçantë.

Ju gjithashtu mund ta shijoni këtë çaj të ëmbëlsuar dhe të shërbyer me qumësht ose një alternativë vegane.