Çaj i zi

Çaj i zi

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

Mbyllni sytë, kushtojini vëmendje sythave të shijes tuaj dhe eksploroni sekretin e mrekullueshëm të çajit tonë të zi: çaj i zi aromatik, një notë prej kadifeje rooibos dhe erëza të shijshme chai si kanella, xhenxhefili dhe anise ju tundojnë të ëndërroni duke stimuluar gjithashtu shqisat tuaja. Një eksperiencë magjepsëse çaji që shijohet më së miri e ëmbëlsuar me pak qumësht ose një alternativë qumështi vegan.

Çaji për të gjithë ata që e duan erëzën e jetës.