Çaj energji jeshile

Çaj energji jeshile

Yogi Tea

Çmimi i zakonshëm €4,50 Zbritje

A po ju mbaron bateria? Më pas lëreni këtë çaj me shije intensive t'ju lartësojë. Çajit jeshil i jepet një goditje e veçantë falë shtimit të verbenës së frutave të limonit dhe lules së plakut me pak xhenxhefil, guarana dhe ekstrakt kombucha.

YOGI TEA® Green Energy ju freskon në mënyrë krejtësisht natyrale!

Çaji për të gjithë ata që pëlqejnë të ndjehen të gjallë.