Boronica të thata, 200g

Boronica të thata, 200g

Biotona

Çmimi i zakonshëm €19,20 Zbritje

Boronicat Biotona bio janë boronica evropiane 100% organike, të thara dhe të injektuara me koncentrat lëngu molle. Këto boronica i detyrohen ngjyrës së tyre blu të errët pranisë së antocianineve, substanca që prodhojnë shkurret e boronicave si mbrojtje kundër ndikimeve të dëmshme të jashtme dhe ekstreme. Boronicat e përdorura nga Biotona shkulen në një lartësi prej 1500 metrash dhe thahen menjëherë pas vjeljes dhe përzgjedhjes së tyre. Si për të rinjtë ashtu edhe për të moshuarit, ato janë të shijshme si një meze të lehtë ose si një shtesë e mëngjesit tuaj dhe janë të mbushura plot me lëndë ushqyese dhe fitonutrientë.

Ju mund të përdorni Boronicat Biotona bio si pjesë të mëngjesit tuaj me super ushqime të tjera në muesli, ose me pastat tuaja të preferuara, ose të spërkatura mbi një sallatë frutash ose ndonjë puding tjetër. Ju gjithashtu mund t'i hani ato të pastra, si një rostiçeri me shije intensive dhe krokante. Shtoni Biotona bio Blueberries në smoothie ose shake në kombinim me fruta (lëngje) ose superushqime të tjera, qumësht (perime) ose kos. Në këtë mënyrë ju mund të shtoni një përbërës të shëndetshëm në të gjitha pjatat tuaja - shpejt dhe lehtë. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë, të mbrojtur nga drita.