BlendJet Blender
BlendJet Blender
BlendJet Blender
BlendJet Blender
BlendJet Blender
BlendJet Blender
BlendJet Blender
BlendJet Blender

BlendJet Blender

BlendJet

Çmimi i zakonshëm €79,00 €59,90 Zbritje

Imagjinoni lirinë e të qenit në gjendje të shkoni kudo dhe të përzieni smoothiet, shakes, margaritat ose ushqimet tuaja të preferuara për fëmijë pa kufizimet e një blenderi të zakonshëm.

Disa nga vecorite:

 • I përkryer dhe i lehte ta marresh me vete kudo.
 • Performanca e fuqishme e patentuar TurboJet™ mundëson qe çdo gjë të bluhet në 20 sekonda: akull, fruta të ngrira, zarzavate me gjethe dhe më shumë.
 • Bateria zgjat përmbi 15 përzierje dhe rikarikohet shpejt. Porta e karikimit USB-C e cila eshte edhe rezistente ndaj ujit.
 • Vetëpastrues, thjesht shtoni ujë, sapun, mbylleni kapakun dhe prekni butonin. Shpërlajeni dhe jeni gati për të shkuar!
 • Projektuar me kujdes për t'ju ndihmuar të jetoni mire.

Specifikat e Produktit:

 • Madhësia kompakte: 9” x 3” (230 mm x 76 mm)
 • Pesha e produktit: 1.34 lb (.61 kg)
 • Kavanoz me shenja matëse: 16 oz (475 mL)
 • Mbi 15 përzierje për karikim për 1 orë
 • Porta USB-C rezistente ndaj ujit
 • Bateri e ringarkueshme 4000 mAh
 • Motori elektrik 5V rrotullohet 275 herë në sekondë
 • Teh inox me 6 pika
 • Rrip mbajtës i qëndrueshëm i integruar