Biskota nga misri me spec të djegëst, pa gluten, 50g

Biskota nga misri me spec të djegëst, pa gluten, 50g

Fiorentini

Çmimi i zakonshëm €1,20 Zbritje

MINI BISKOTA NGA MISRI ME SPEC TE DJEGES NGA BUJQËSIA ORGANIKE

Përbërësit:

  • misër 75%
  • vajra bimore (luledielli dhe misri)
  • niseshte misri, kripë, piper djegës dhe ëmbël 1,5%,
  • ekstrakt maja, barishte aromatike, shije natyrale erëzash

Nga bujqësia organike

✓ Mund të përmbajë qumësht soje

✓ Pa gluten