Balsam për sy, 10ml
Balsam për sy, 10ml

Balsam për sy, 10ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €28,00 Zbritje

Balsami i syve mbështet elasticitetin, minimizon shfaqjen e vijave të holla dhe rrudhave, dhe mbron lëkurën delikate rreth syve. Lëkura është e ushqyer, e hidratuar dhe e fortifikuar.
Formulimi: Karrota, calendula dhe antilia qetësojnë lëkurën delikate ndërsa vaji i bërthamës së kajsisë, vaji i jojobës dhe dylli i bletës hidratojnë dhe zbusin lëkurën e thatë dhe lëmojnë vijat e holla dukshëm. Gjethja e Neem dhe pluhuri i mëndafshit fortifikojnë dhe forcojnë.
Gjendja e lëkurës: Për të gjitha gjendjet e lëkurës.