Aromë ushqyese për banjo me trëndafil, 100ml
Aromë ushqyese për banjo me trëndafil, 100ml

Aromë ushqyese për banjo me trëndafil, 100ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €18,90 Zbritje

Aroma ushqyese për banjo me përbërës të çmuar të trëndafilit mbështjell shqisat në aromën e butë, luksoze të dhjetra trëndafilave që lulëzojnë. Ndjeni kujdesin dhe mbrojtjen e mbretëreshës së të gjitha luleve ndërsa laheni në ngrohtësinë prej kadifeje të kësaj arome të bukur të banjës. Formula e butë, pa shkumë është mjaftueshëm delikate edhe për lëkurën e foshnjave.
Formulimi: Vaji esencial i trëndafilit, ekstrakti i petalit të trëndafilit dhe uji i luleve të trëndafilit qetësojnë lëkurën e thatë dhe të ndjeshme.
Vajrat e Jojoba, avokados dhe bajameve mbështesin ekuilibrin e duhur të lagështisë për një lëkurë të butë.