Agar Agar BIO, 30g

Agar Agar BIO, 30g

Biovegan

Çmimi i zakonshëm €6,60 Zbritje

Agjent xhelues me bazë bimore

Agjent xhelatizues me bazë thjesht perimesh për speca dhe terrina të përzemërta, konserva frutash, glazurë keku, speca perimesh ose pjata të lehta për t'u prerë në feta. Alternativa perfekte e xhelatinës.

Përmbajtja: 30 g

Paketim plotësisht eko, plotësisht i kompostueshëm!