Vitamin C kompleks, 60 tableta

Vitamin C kompleks, 60 tableta

Royal Green

Çmimi i zakonshëm €0,00 €25,00 Zbritje

Vitamina C është e njohur për rolin e saj në forcimin e imunitetit, por gjithashtu sjell shumë përfitime të tjera për funksionimin normal dhe forcimin e trupit tonë. Kompleksi Royal Green Vitamina C përmban 100% vitaminë C organike të çertifikuar në një kombinim të fortë me kërpudhat shiitake, maitake dhe reishi.

Vitamina C kontribuon në:

  • prodhimin normal të kolagjenit për funksionin normal të enëve të gjakut
  • funksionin normal të kockave
  • funksionin normal psikologjik
  • funksionin normal të sistemit imunitar
  • mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ
  • zvogëlimin e lodhjes dhe rraskapitjes
  • rigjenerimin e formës së zvogëluar të vitaminës E.
Rekomandohet të merrni 1 kapsulë çdo ditë me një vakt.