Salcë pikante pa gluten, 260g

Salcë pikante pa gluten, 260g

Amaizin

Çmimi i zakonshëm €2,90 Zbritje

Salca e bërë nga domate, speca dhe erëza pikante, të cilat i japin kësaj salcë një bukuri të veçantë kur konsumohet me tortilla të ndryshme ...