Krema për zierje nga kokosi, 500ml

Krema për zierje nga kokosi, 500ml

Dr. Martins

Çmimi i zakonshëm €2,50 Zbritje

Keni nevojë për qumësht kokosi për gatim ose për të bërë kokteje të shijshme? E shkëlqyeshme, pija e kokosit Dr.Martins për gatimin dhe përgatitjen e koktejeve do të jetë përbërësi i përsosur në përgatitjen e të gjitha recetave tuaja krijuese. E bërë nga pulpë e kokosit plotësisht të pjekur, kjo pije ka një strukturë natyrisht kremoze, e përsosur në përgatitjen e kerrive, ëmbëlsirave, smoothie -ve, Pina Colada ose kokteje dhe pjata të tjera ekzotike.
Një prekje ekzotizmi për gatimin tuaj krijues nga tul i kokosit natyral, të vërtetë dhe të pjekur.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 g / ml
Vlera e energjisë 387 kJ / 92 kcal
Yndyrë 9.3 g
..nga të cilat acide yndyrore të ngopura 8.7 g
Karbohidratet 1.2 g
.. prej të cilave sheqerna 0.5 g
Proteinë 1.0 g
Kripë 0.01 g


Atribute të veçanta
Pa sheqer të shtuar. Përmban sheqerna të natyrshëm.
Organike
I përshtatshëm për veganët