Kombucha, 750ml

Kombucha, 750ml

Voelkel

Çmimi i zakonshëm €3,50 Zbritje

Një pije me një kulturë aktive të kërpudhave kombucha. Kjo pije e shijshme dhe freskuese përmban ujë mineral natyral, çaj jeshil dhe të zi dhe një kombinim të dobishëm të çajrave bimor si mente, balsam limoni dhe bli.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 g/ml
Vlera e energjisë 82 kJ / 20 kcal
Yndyrë 0.0 g
..nga të cilat acide yndyrore të ngopura 0.0 g
Karbohidratet 5.0 g
..nga të cilat sheqerna 5.0 g
Proteina 0.0 g
Kripë 0,0 g


Atribute të veçanta
Organike
I përshtatshëm për veganët