Pasta orizi tringjyrëshe, 500g
Pasta orizi tringjyrëshe, 500g

Pasta orizi tringjyrëshe, 500g

Lieke

Çmimi i zakonshëm €3,80 Zbritje

Produkt nga Kroacia, me Çertifikatë Organike nga Unioni Evropian.

Për një drekë ose darkë të lehtë, provoni pastat gluten free nga orizi me tri ngjyra. Shijoni pastat e veçanta në shije dhe shërbejini me salcën tuaj të preferuar, me perime ose si një shtojcë në sallata të ftohta. Përgatitja: Për rezultatet më të mira, përdorni 1 litër ujë për 100 gram makarona, shtoni një majë kripë dhe le të vlojë uji. Shtoni pastat dhe zijini për 6-8 minuta.