Pasta nga orizi spireli, 250g

Pasta nga orizi spireli, 250g

Rapunzel

Çmimi i zakonshëm €3,70 Zbritje

Pasta shumë cilësore dhe të shijshme të bëra nga mielli integral i orizit. Natyrisht pa gluten. Është e përkryer për sallata të ftohta shumëngjyrëshe, si dhe salcat.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 g/ml
Vlera e energjisë 1542 kJ / 364 kcal
Yndyrë 3.0 g
..prej të cilave acide yndyrore të ngopura 1.0 g
Karbohidratet 75.0 g
..nga të cilat sheqerna 1.0 g
Proteina 8.0 g
Kripë 0,03 g


Atribute të veçanta
Pa sheqer të shtuar. Përmban sheqerna natyrale.
Pa gluten
Organike
I përshtatshëm për veganët