Pasta fussili pa gluten nga hikrra, 250g

Pasta fussili pa gluten nga hikrra, 250g

MARCHESATO

Çmimi i zakonshëm €3,30 Zbritje

Pasta integrale pa gluten të bëra nga mielli organik i hikërrorit. Shërbejeni me salcë perimesh dhe domate, pesto borziloku ose shtoni në sallata dhe shijoni një vakt të shijshëm me makarona pa u rënduar. Veçanërisht i përshtatshëm për njerëzit që shmangin glutenin.