Petëza tërshëre pa gluten, 350g

Petëza tërshëre pa gluten, 350g

Lieke

Çmimi i zakonshëm €0,00 €3,70 Zbritje

Petëza tërshëre pa gluten, për një mëngjes të shkëlqyer ose një shtesë të smoothies me krem. Provojeni me frutat tuaja të preferuara të freskëta ose të thata dhe shtoni gjalpë arre dhe fluska të arrës së kokosit sipas dëshirës.