Shampon për bebe, pa erë, 250ml

Shampon për bebe, pa erë, 250ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €7,50 Zbritje

Foshnjat kanë nevojë për kujdes të veçantë dhe ritualet e larjes me produkte të padëmshme dhe të butë të kujdesit të lëkurës për lëkurën e ndjeshme të foshnjës. Përveç që përmban një formulë të butë, pa erë, e krijuar me emocione të veçanta, kjo shampo është e përshtatshme për kujdesin e të gjithë trupit. Përbërja e bukur e përbërësve bimorë përmban sapun kokosi, aloe vera dhe glicerinë për t'i dhënë foshnjave një banjë të butë dhe për të shijuar flluskat e buta në formulën e kujdesit "pa lot". Përbërësit e zgjedhur mbrojnë dhe hidratojnë lëkurën, dhe pas këtij lloj kujdesi, foshnjat me siguri do të bien në gjumë shpejt dhe në paqe. Ky shampon është testuar për alergji dhe është "Allergy certified".