Krema për trupi me kamelia, 250ml

Krema për trupi me kamelia, 250ml

Organic Shop

Çmimi i zakonshëm €3,90 Zbritje

Një kremë e lehtë që ripërtrinë dhe zbutë lëkurën, duke e bërë atë të lëmuar dhe kadifeje.

Ai përmban vajra organike të kamellës, makadamisë, kajsisë, farave të grejpfrutit, trëndafilit dhe gjalpit të shea.

Produkti nuk përmban parabene, silikone ose SLS.

Mënyra e aplikimit: aplikojeni në lëkurë të thatë dhe masazhoni me lëvizje të lehta rrethore.