Krema për trup me lotus, 250ml

Krema për trup me lotus, 250ml

Organic Shop

Çmimi i zakonshëm €3,90 Zbritje

Një kremë e​i pasur trupi që rikthen dhe ripërtrinë lëkurën, duke e bërë atë të butë dhe elastike.

Përmban ekstrakt organik zambak uji dhe vajra organike amaranti, bajame, jojoba, aguliçe dhe gjalpë shea.

Produkti nuk përmban parabene, silikone ose SLS.

Mënyra e aplikimit:

aplikojeni në lëkurë të thatë dhe masazhoni me lëvizje të lehta rrethore.