Deodorant Teen Boy, 50ml

Deodorant Teen Boy, 50ml

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €6,30 Zbritje

Deo balm është një deodorant 100% natyral i bazuar në ekstraktin e gjetheve Hamamelis dhe Buckthorn të Detit, i pasuruar me Oksid zinku dhe Kaolin të cilat ofrojnë kujdes dhe mbrojtje aktive, duke neutralizuar përveç kësaj aromën e pakëndshme.

Kënaquni me aromën freskuese të eukaliptit dhe të mentes. Ajo është e butë në lëkurë, përthithet shpejtë, nuk lë njollë të bardhë në garderobë dhe siguron mbrojtje për një kohë të gjatë.

Përbërësit: Ujë, gjalp Shea, Hidrolate zgjebe shtrigash, Vaj bajamesh të ëmbla, Polyglyceryl-6 Stearate, Polyglyceryl-6 Behenate, Oxide Zinc, Glycerin, Witch Hazel Extract, White clay, Cetearyl Alcohol, Acid Citric, Benzyl Alcohol, Acid Dehydroacetic, Glyceryl Caprylate, Propanediol Benzoic Acid , Acid Sorbic, EKSTRAKT I BUCKTHORN TË DETIT CO2, Vaj essentail mente, vaj thelbësor Eucalyptus, gomë Xanthan