Sapun nga gjalpi shea dhe trëndafili, 25g

Sapun nga gjalpi shea dhe trëndafili, 25g

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €2,00 Zbritje

Sapuni me vaj esencial geraniumi në bazën e gjalpit të sheas i ofron lëkurës hidratimin e nevojshëm, butësinë dhe në të njëjtën kohë ka efekt të dobishëm në lëkurë të prirur ndaj alergjisë. Ajo përmbanë yndyrë të dobishme bimore që ndihmon rigjenerimin e qelizave të lëkurës dhe ngadalëson plakjen e lëkurës.