Vaj për fytyrë nga kaqa, 30ml

Vaj për fytyrë nga kaqa, 30ml

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €16,80 Zbritje

Vaji i kaçës  ushqen dhe hidraton lëkurën. Vaji është i pasur me vitamin C, A, E, D, beta-karoten, retinol dhe acide yndyrore esenciale. Stimulon prodhimin e kolagjenit, rigjeneron lëkurën dhe e bën më të butë dhe të lëmuar. Vaji esencial i kaçës është shumë i çmuar në industrinë kozmetike pasi që stimulon rigjenerimin e indeve, lagështinë dhe është zgjedhje e shkëlqyer për lëkurë të thatë, të ndjeshme dhe të irrituar.

Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë të pastër, në fytyrë dhe qafë. Masazhojeni butësisht me majet e gishtërinjve. Vaji përthithet shumë shpejtë.