Trëndafil, ujë i lules, 100ml

Trëndafil, ujë i lules, 100ml

Primavera

Çmimi i zakonshëm €12,90 Zbritje

Uji i lules së trëndafilit ka një efekt qetësues dhe në mënyrë efektive tonifikon lëkurën. Aroma e trëndafilave të parezistueshëm të Damaskut do të ketë një efekt të dobishëm në të gjitha shqisat tuaja. Aplikoni në një jastëk pambuku dhe fërkoni lëkurën e thatë të fytyrës ose spërkatni dy herë në ditë për një efekt freskues.