Shampon me aloe vera kundër zbokthit, 250ml

Shampon me aloe vera kundër zbokthit, 250ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €7,50 Zbritje

Nëse keni probleme me zbokthin, sigurohuni që të provoni shampon Urtekram me aloe vera, i cili përveç që vepron kundër zbokthit, ka edhe një aromë të mrekullueshme të portokalleve të pjekur. Përbërësit aktivë natyralë si glicerina, balsami i limonit dhe ekstrakti i mentës sigurojnë kujdes ekuilibrues për skalpin e irrituar. Të gjithë i dinë vetitë ushqyese dhe restauruese të aloe vera në kujdesin e lëkurës, prandaj sigurohuni që t’i përdorni në kujdesin e flokëve.