Pluhur Këri, 50g
Pluhur Këri, 50g

Pluhur Këri, 50g

Lebensbaum

Çmimi i zakonshëm €4,20 Zbritje

Produkt 100% organik. Këri nga kultivimi organik, me aromë dhe shije jashtëzakonisht cilësore. Ky shtues aromatik i ushqimit është një përzierje e disa erëzave të tilla si kurkuma (shafran i Indisë), biber i zi, spec djeges dhe xhenxhefil, dhe është vlerësuar në shumë kuzhina botërore. Salcat tuaja, perimet e ziera ose marinadat tuaja do të jenë veçanërisht pikante dhe do të marrin një ngjyrë të verdhë tërheqëse që kjo mëlmesë ka nga kurkumi.