Ekstrakt vanilje e boronicës pa gluten, 5g

Ekstrakt vanilje e boronicës pa gluten, 5g

Biovegan

Çmimi i zakonshëm €7,90 Zbritje

Ekstrakti nga vanilja e boronicës quhet edhe mbretëresha e erëzave sepse ka një aromë dhe shije të pasur. Ajo rafinon shijen e shumë pjatave dhe mund ta përdorni për një larmi kremash të ëmbëla, akullore, pudingje ose t’i shtoni përzierjes së petullave. Shijoni shijen unike të vaniljes.