Shurup panje, 250ml
Shurup panje, 250ml

Shurup panje, 250ml

Dennree

Çmimi i zakonshëm €8,90 Zbritje

Produkt nga Kroacia, me Çertifikatë Organike nga Unioni Evropian.

Ky shurup popullor mund të shtrihet në bukë, petulla apo krepa ose si shtrese e shijshme për sallatë frutash ose ëmbëlsira. E njohur është përgatitja e marinadës për ushqime të kripura. Pasuron shijen e çdo çaji apo pije tjetër e nxehtë. Është zëvendësues i shkëlqyeshëm i sheqerit. Shurupi i errët ka shije më të fortë dhe koncentrim më të lartë të antioksidantëve. Ka një indeks më të lartë glikemik në krahasim me ëmbëlsuesit tjerë.

Vendi i origjinës: KANADA