Petëza tërshere pa gluten, 400g

Petëza tërshere pa gluten, 400g

Roses

Çmimi i zakonshëm €6,00 Zbritje

Drithëra për një mëngjes të mirë ose një shtesë e smoothies kremoze. Provoni ato me frutat tuaja të preferuara të freskëta ose të thata dhe shtoni gjalpë kikiriku dhe thekon kokosi nëse dëshironi.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 g/ml
Vlera e energjisë 1595 kJ / 380 kcal
Yndyrë 7.0 g
..prej të cilave acide yndyrore të ngopura 1.0 g
Karbohidratet 62.0 g
..nga të cilat sheqerna 1.0 g
Proteina 13.0 g
Kripë 0,01 g